Vy objednáte a my zajistíme :-)

JAK VYTVOŘIT OBJEDNÁVKU

Vážení zákazníci,

konečně jsme pro Vás spustili nový e-shop, který budeme postupně plnit zbožím, které je hlavně okamžitě skladem na naší prodejně.
Samozřejmě si to nikdo z nás nepřeje, ale v případě, že bychom byli nuceni zavřít prodejnu, budeme fungovat jako výdejna zboží, které si u nás vyberete na e-shopu a objednáte na prodejnu.

Takto vybrané zboží zaplatíte hotově nebo platební kartou až na prodejně, kde si zboží prohlédnete a rozhodnete se až přímo na místě. Jen Vás prosíme o vyzvednutí objednaného zboží nejpozději do 4 pracovních dnů, poté, v případě nevyzvednutí, bude opět vráceno zpět do prodeje. Toto opatření jsme stanovili zejména kvůli tomu, abychom někdy zbytečně neblokovali zboží, na které jiný zákazník čeká a okamžitě by ho potřeboval a koupil.
Jakmile bude zboží připraveno k výdeji, pracovníci zákaznického servisu Vám zavolají nebo pošlou e-mail, že ho lze vyzvednout, případně se můžeme domluvit na určitém termínu, který Vám bude vyhovovat.

Na eshopu lze najít zatím jen malou část skladu naší prodejny, ale nebojte se, pracujeme na tom, abyste tam našli vše, co potřebujete. Jen nám dejte trochu času a pochopení.
Jakmile bude e-shop naplněn zbožím, máme v plánu našim milým zákazníkům nabídnout i doručení na pobočky Zásilkovny.

Jsme velice rádi, že Vám můžeme nabídnout další možnost výběru zboží, které potřebujete a které Vám zcela jistě udělá radost.

Tomáš Procházka
jednatel firmy